Da jeg var på vei ut døra rundt 20.30 merka jeg at det skumra, så da var det bare å dra på seg refleksvesten. Økta ble et tappert forsøk på å tømme kroppen for krefter ved å løpe progressivt. Merker at formen er et stykke unna, trang i pusten. Men, men det har blitt så som så med trening den siste tida - så det er bare å være tålmodig.
Søndag blir det 1/2 maraton i Drammen, så det blir ihvertfall en kvalitetsøkt på veien mot Oslo maraton. Kanskje trenger jeg enda lenger tid på å nå god maratonform? Da er det toppers at det kommer et løp på Romerike i november:)
Har meldt meg på Eggekollenopp i kveld, angrer allerede. Men Jonas og Jakob skal være med, så da får vel gamlefar også stille, om ikke annet for å få seg en vaffel på toppen. Det er jo tross alt et kjempetrivelig arrangement!
![]() |
Slik så jeg ut sist gang jeg forsøkte meg på Eggekollenopp, avslappet og med et lett steg .... |
Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar